WALNE ZGROMADZENIE 2023- ZA NAMI

W dniu 03.12.2023r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła PZW Zgorzelec, na którym zostały złozone sprawozdania z działalności Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego oraz Rzecznika Dyscyplinarnego za 2023 rok. Zarząd przedstawił również plan prac i zadań na rok 2024.

Jak co roku uchonorowani zostali Najlepsi Wędkarze Roku:

✅W kat. Senior:

🥇Wędkarzem Roku 2023 został kol. Grzegorz Miśków

🥈I V-ce Wędkarzem Roku został kol. Józef Miśków

🥉II V-ce Wędkarzem Roku ex aequo zostali kol. Jan Judyn i Janusz Pruski

✅W kat. Junior :

🥇 Wędkarzem Roku 2023 został kol. Henryk Czuchwicki

🥈I V-ce Wędkarzem został kol. Oskar Czuchwicki

🥉 II V-ce Wędkarzem został kol. Bartosz Frasunkiewicz

🔰Dodatkowo na wniosek Zarządu Koła kol. Henryk Czuchwicki oraz Oskar Czuchwicki odznaczeni zostali odznaką "Wzorowy Młody Wędkarz"

🔰Walne Zgromadzenie przyjęło kilka uchwał wiążących Zarząd Koła w dalszej pracy, między innymi na 2024 rok został przyjęty ekwiwalent na sprzątanie zbiorników w wysokości 10,00 zł

📍Gratulujemy wszystkim wyróznionym i życzymy dalszych sukcesów w sezonie 2024.

📍Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku wspierali Zarząd Koła PZW Zgorzelec.

📍Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom z Kół PZW PKP Węgliniec, PZW Pieńsk, PZW Lwówek Śląski, PZW KWB Turów za bardzo dobrą współpracę i współne przedsięwzięcia, mamy nadzieję że współraca którą udało nam się rozpocząć na początku kadencji będzie kontynuowana nadal 😄😊

📍Dziękujemy Członkom naszego koła za udział w Zgromadzeniu, jednak przykro że udział w spotkaniach bierze tylko 2️⃣%‼️ uprawnionych. Komentować i krytykować za plecami jest łatwo, natomiast przyjść i twarzą w twarz rozmawiać na argumenty jest trudno.